O mnie

Mam na imie Marta. Od ponad 6 lat jestem właścicielką kwiaciarni w Poznaniu.
Kwiaty to jedna z moich pasji. Dlaczego? Bo tworzenie piękna w akompaniamencie sprawiania przyjemności innym, oraz spełnianie ich oczekiwań za pomocą własnych umiejętności i zmysłów, jest tym co łączy Pracę z Pasją.

Ale od początku! Kilka słów o tym jak to sie zaczelo 🙂

Obecne Kwiateczkowo powstało z małej rodzinnej firmy, która swoje pierwsze kroki stawiała już na początku lat 70-tych. W tamtych czasach sprzedaż kwiatów odbywała się na bazarach i targowiskach. Tak też było w tym przypadku. Babcia prowadziła niewielkie stoisko na pl. Wolności w Poznaniu, które z czasem przekształciło się w niewielka kwiaciarnie i przeniosło na pl. Wielkopolski. Branża rozszerzyła się po całej rodzinie. Część prowadziła ogrodnictwo część kwiaciarnie. Kiedy byłam jeszcze dzieckiem interes po babci przejęła moja Mama i prężnie działała przez blisko 40 lat, chcąc nie chcąc wprowadzając mnie w świat florystyki od najmłodszych lat.

W 2015 roku, po 10 latach stażu pracy u mamy, firma została przekazana pod moje skrzydła. Nowa szefowa, nowe wyzwania, nowe pomysły oparte na wieloletnim doświadczeniu.

Marta

Do dzieła!!!

Nadal jednak jest to mała rodzinna firma i wcale nie chcemy tego zmieniać:) Idziemy z duchem czasu, podążając za nowymi trendami, ale opieramy się na mocnych filarach doświadczenia:)

Jestesmy dumni z tego co robimy. O jakości naszej pracy przekonujemy się codziennie dzięki opinii naszych klientów. Wieloletnia współpraca z Poznańskimi Teatrami, Muzeami, Urzędami Państwowymi, Hotelami a także z prywatnymi restauracjami, kancelariami, sklepami, które na co dzień bądź okazjonalnie potrzebują kwiatów i usług, które świadczymy pokazuje nam, że można nam zaufać 🙂